Děláme to, co nás baví

Marketingové strategie

Kompletní strategie, corporate identity, positioning značky, grafický manuál, komunikační strategie a její realizace. Od začátku až do konce. Od vašeho nápadu k úspěšné značce.

Ozvěte se nám

Budování značek

Vytvořme love brand! Značku, kterou chcete. Sestavíme příběh vašeho brandu, vaší značce vdechneme život a vytvoříme z ní neodmyslitelnou součást života vašich zákazníků. Budou ji milovat. Zaměříme se na detail. Protože na detailech záleží.

Ozvěte se nám

Mezinárodní expanze

Máme hluboké zkušenosti se zahraničními trhy. Potřebujete expandovat za naše hranice? Budeme schopným partnerem v této fázi vašeho rozvoje.

Ozvěte se nám

Další služby

PPC - Online reklama

Neboli Pay Per Click reklama je rychlou a efektivní cestou, jak získat relevantní návštěvnost na vaše stránky. Reklamy vytvoříme, nastavíme a zoptimalizujeme tak, aby vaše webová prezentace co nejideálněji dosahovala cílů. Co nejvíce těch správných zákazníků za co nejmenší náklady.

Sociální sítě

Sociální sítě jsou standardem v online komunikaci firmy. Hodí se i pro vás? Má vaše značka skrze ně komunikovat? Které je vhodné využívat? Na to vše vám odpovíme, sestavíme strategii komunikace na sociálních sítích a budeme o ně pečovat.

Konzultace

Probereme s vámi vaše podnikání a navrhneme cesty, jak ho dostat do nových výšin. Kontaktujte nás.