Poznejte náš tým

Kdo jsme

Foto Petr Oulehla

Petr Oulehla

CEO & Hlavní konzultant

Jsem kreativec a detailista v jedné osobě. Společně dáme dohromady kompletní marketingovou strategii a provedu vás její realizací. Postarám se, aby se každá vaše vložená koruna zhodnotila. Ze zkušeností s mnoha zahraničními klienty čerpám i pro domácí trh. Chcete ale expandovat do zahraničí? Vím, jak na to.

Foto Veronika Velecká

Veronika Velecká

Social media & Eventy

Společně s vámi píši příběh vašeho projektu. Doprovázím vás na cestě od vašeho nápadu k úspěšné značce. Mojí specialitou jsou šokující marketingové počiny, chytlavé texty, nezapomenutelné eventy a veletržní prezentace. Povězte mi o vaší značce, já vám povím, jak z ní uděláme love brand.

Foto Dušan Vystrčil

Dušan Vystrčil

Konzultant sociálních sítí

Chcete využívat vaše sociální sítě na maximum? Pomůžu vám s vytvořením nejvhodnější komunikační strategie a s následnou profesionální správou vašich profilů na sociálních sítích. Mou specializací je tvorba Facebook a LinkedIn reklamních PPC kampaní. Chcete udělat z fanoušků zákazníky? Ukážu vám, jak to udělat s maximálním úspěchem!

Foto Oľga Mitášová

Oľga Mitášová

Social media wizard

Zajímá mě váš projekt. Vaše vize. Co děláte, jak to děláte a proč. Proč jste vznikli, jak fungujete a kam se chcete posunout. Chci toho vědět co nejvíc. Vytvořím z projektu osobnost, dám mu emoce, hlas a charisma. Duši. Nechám váš projekt promluvit přes sociální média. Zacílím na nové zákazníky a podpořím komunikaci s těmi stávajícími. Posunu vás dál.

Foto Martin Kůra

Martin Kůra

SEO specialista

Věnuji se online marketingu a SEO už 7 let. Rád spojuji práci a zábavu a zábavou je pro mě mezinárodní prostředí a odlišné kultury. Chcete být vidět v zahraničí? Připravte se na SEO strategii s tahem na bránu.

Foto Vendula Karlíčková

Vendula Karlíčková

Grafika a design

Tvořím krásné a smysluplné věci, dávám tvář vaším myšlenkám. Postarám se o fotky i videa, vytvořím, vylepším je a vytáhnu z nich to nejlepší. Dělejme svět společně hezčím.

Ozvěte se nám