Poznejte náš tým

Kdo jsme

Foto Petr Oulehla

Petr Oulehla

Majitel & CEO

Majitel a CEO Jsem kreativec a detailista v jedné osobě. Společně dáme dohromady kompletní marketingovou strategii a provedu vás její realizací. Postarám se, aby se každá vaše vložená koruna zhodnotila. Ze zkušeností s mnoha zahraničními klienty čerpám i pro domácí trh. Chcete ale expandovat do zahraničí? Vím, jak na to.

Foto Veronika Velecká

Veronika Velecká

Social media & Eventy

Společně s vámi píši příběh vašeho projektu. Doprovázím vás na cestě od vašeho nápadu k úspěšné značce. Mojí specialitou jsou šokující marketingové počiny, chytlavé texty, nezapomenutelné eventy a veletržní prezentace. Povězte mi o vaší značce, já vám povím, jak z ní uděláme love brand.

Foto Vendula Karlíčková

Vendula Karlíčková

Grafika a design

Tvořím krásné a smysluplné věci, dávám tvář vašim myšlenkám. Upravím vaše fotky, nastříhám vaše videa, moje bannery vám vyrazí dech. Vytvořím, vylepším je a vytáhnu z nich to nejlepší.

Foto Tomáš Foltán

Tomáš Foltán

Obchodní ředitel

Nestřílím od boku. Společně definujeme vaše potřeby a cíle, následně navrhneme efektivní cestu k jejich dosažení. Jsem orientovaný na efektivitu, zajímají mě čísla. Důležitým měřítkem zákaznického řešení je pro mě poměr cena/výkon a návratnost investice. Mám 15 let praxi v IT, 11 let v projektovém řízení.

Foto Martin Dolinský

Martin Dolinský

Social media stratég

Jsem profesionál v online marketingu s vášní pro Facebook, Instagram a LinkedIn. Specializuji se na strategické plánování za použití sociálních sítí. Zajímá mě hlavně výkon a efektivita, proto z každé vaší koruny vymáčknu maximum. Jsem zastáncem toho, že zákazník je pro vás víc než fanoušek, že objednávka je víc než like.

Foto Robert Macků

Robert Macků

Senior PPC specialista

Ať máte jakékoliv podnikatelské cíle na internetu, bez PPC reklamy to jde v dnešní době jen těžko. Jako PPC specialista se postarám o to, aby vše klapalo, jak má, a to co nejefektivněji. Zvýšit prodej, nechat si vyplnit formulář? Není problém.

Foto Jiří Navrátil

Jiří Navrátil

Senior PPC specialista

Mám na starosti PPC reklamu převážně v Adwords a Skliku. Pracuji na tom, aby vaše firma byla vidět a vaše zisky rostly. Vaše reklamy vytvořím, naladím a zacílím tak, aby dlouhodobě ekonomicky fungovaly. Jsem Pí-Pí-Syčák.

Foto Lucie Burianová

Lucie Burianová

Social media specialistka

Jsem vytrvalá a nikdy neskončím práci, dokud nevyřeším i ten sebemenší problém. Žádná překážka mě nezastaví a vždy z ní vytvořím příležitost k něčemu novému. Na sociálních sítích doslova žiju, vypátrám, co vaše potenciální klienty zajímá a naservíruji jim to.

Ozvěte se nám