Obsahová strategie
a copywriting

Omrkneme váš byznys a provedeme analýzu klíčových slov. Jedině tak zjistíme, co vaši zákazníci doopravdy hledají, abychom jim to mohli v sexy copykabátku nabídnout.

Chcete mít na webu kvalitní obsah? Nebo chcete texty, které zákazníkům otevírají peněženky?

… vidíte ten rozdíl? My ano. Stejnou věc jde podat různými způsoby. Víme, který z nich podpoří váš byznys. Děláme obsah pro weby, sociální sítě i firemní blogy. A děláme to dobře. Psát sice umí většina (a někteří i bez hrubek). Ale my váš produkt naservírujeme zákazníkovi tak, aby na něj dostal chuť a koupil si ho. Kvalitním obsahem umíme zaujmout nejen lidi, ale i internetové vyhledávače.

Copywriting & grafika

… ze všeho nejdřív ale začneme obsahovou strategií. Omrkneme váš byznys a provedeme analýzu klíčových slov. Jedině tak zjistíme, co vaši zákazníci doopravdy hledají, abychom jim to mohli v sexy copykabátku nabídnout. Navrhneme relevantní obsah a vhodnou komunikační tonalitu. Společně vytvoříme strategický obsahový plán, který bude dlouhodobě podporovat vaše byznysové cíle. A bude trendy.

"Texty na web, firemní blogy i sociální sítě. Produktové popisky, newslettery i PR články. Všechno máme."

K čemu vám to bude?

Oslovíte zákazníky

Dlouhodobou tvorbou zajímavého obsahu přilákáte nové zákazníky. A ty staré si udržíte.

Zaujmete vyhledávače

V prvé řadě tvoříme obsah pro lidi. A ve druhé pro vyhledávače. SEO relevantní obsah vás posune v organickém vyhledávání o několik příček výš.

Brandbuilding

Můžete být další XY firma, co prodává záclony. Nebo můžete být nejznámější v oboru. Odborníci, kteří o interiérovém designu něco ví. Co si vyberete?

Neuděláte si ostudu

Psát sice umí skoro každý, ale chybička se občas vloudí. A navíc máte důležitější věci na práci než třikrát kontrolovat všechny texty. My naštěstí ne. Vaši komunikaci udržíme v topu.

... že si to napíšete sami?

To není špatný nápad. Přece jen – vy víte o svém produktu či službách nejvíc. Aby však zákazníci četli vaše texty rádi a mělo to i pozitivní dopad na váš byznys, nechte nás to vyladit. Ukážeme vám, jak v obsahu zohlednit klíčová slova, která jsou pro váš obor relevantní. A i složité věci jim vysvětlíme jednoduše.

Chcete získat více zákazníků díky dobrému obsahu? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram