Petr Oulehla

Majitel & CEO

Jsem kreativec a detailista v jedné osobě. Společně dáme dohromady kompletní marketingovou strategii a provedu vás její realizací. Postarám se, aby se každá vaše vložená koruna zhodnotila. Ze zkušeností s mnoha zahraničními klienty čerpám i pro domácí trh. Chcete ale expandovat do zahraničí? Vím, jak na to.

Tomáš Foltán

Obchodní ředitel

Nestřílím od boku. Společně definujeme vaše potřeby a cíle, následně navrhneme efektivní cestu k jejich dosažení. Jsem orientovaný na efektivitu, zajímají mě čísla. Důležitým měřítkem zákaznického řešení je pro mě poměr cena/výkon a návratnost investice. Mám 15 let praxi v IT, 11 let v projektovém řízení.

Martin Dolinský

Social media stratég

Jsem profesionál v online marketingu s vášní pro Facebook, Instagram a LinkedIn. Specializuji se na strategické plánování za použití sociálních sítí. Zajímá mě hlavně výkon a efektivita, proto z každé vaší koruny vymáčknu maximum. Jsem zastáncem toho, že zákazník je pro vás víc než fanoušek, že objednávka je víc než like.

Michal Florián

Online stratég

Pomáhám firmám zorientovat se v online prostředí a vypracovat vhodnou marketingovou strategii. Rád využívám netradiční kanály, a neustále vymýšlím jak posunout vaše podnikání dále.

Martina Machová

PPC Specialistka

Starám se o PPC reklamy v AdWords a Skliku. Snažím se neustále zdokonalovat a dosahovat tak lepších výsledků. Mým úkolem je, aby reklamy podporovaly váš business a vše šlapalo jako hodinky.

Kateřina Rychlá

Grafika a design

Baví mě vymýšlet nové grafické prvky, které dají tvář vašemu projektu. Zajímám se o vývoj designu a řídím se nejnovějšími trendy. Bannery, loga, letáčky ale i ilustrace nebo obalový design, to je moje vášeň. Jednoduchost, která zaujme na první pohled.

Lucie Tomešková

Social media specialistka

Tvořím, spravuji a optimalizuji vaše reklamy na sociálních sítích. Velkou část své práce věnuji kreativě a testování. Vždy to jde lépe a mě jednoduše baví zjišťovat jak.

Veronika Velecká

Social media & Eventy

Společně s vámi píši příběh vašeho projektu. Doprovázím vás na cestě od vašeho nápadu k úspěšné značce. Mojí specialitou jsou šokující marketingové počiny, chytlavé texty, nezapomenutelné eventy a veletržní prezentace. Povězte mi o vaší značce, já vám povím, jak z ní uděláme love brand.

Kontaktujte nás

+420 731 510 810

Žijte s námi