Petr Oulehla

Majitel & CEO

Majitel a CEO Jsem kreativec a detailista v jedné osobě. Společně dáme dohromady kompletní marketingovou strategii a provedu vás její realizací. Postarám se, aby se každá vaše vložená koruna zhodnotila. Ze zkušeností s mnoha zahraničními klienty čerpám i pro domácí trh. Chcete ale expandovat do zahraničí? Vím, jak na to.

Tomáš Foltán

Obchodní ředitel

Nestřílím od boku. Společně definujeme vaše potřeby a cíle, následně navrhneme efektivní cestu k jejich dosažení. Jsem orientovaný na efektivitu, zajímají mě čísla. Důležitým měřítkem zákaznického řešení je pro mě poměr cena/výkon a návratnost investice. Mám 15 let praxi v IT, 11 let v projektovém řízení.

Martin Dolinský

Social media stratég

Jsem profesionál v online marketingu s vášní pro Facebook, Instagram a LinkedIn. Specializuji se na strategické plánování za použití sociálních sítí. Zajímá mě hlavně výkon a efektivita, proto z každé vaší koruny vymáčknu maximum. Jsem zastáncem toho, že zákazník je pro vás víc než fanoušek, že objednávka je víc než like.

Lucie Burianová

Social media specialistka

Jsem vytrvalá a nikdy neskončím práci, dokud nevyřeším i ten sebemenší problém. Žádná překážka mě nezastaví a vždy z ní vytvořím příležitost k něčemu novému. Na sociálních sítích doslova žiju, vypátrám, co vaše potenciální klienty zajímá a naservíruji jim to.

Jiří Navrátil

Senior PPC specialista

Mám na starosti PPC reklamu převážně v Adwords a Skliku. Pracuji na tom, aby vaše firma byla vidět a vaše zisky rostly. Vaše reklamy vytvořím, naladím a zacílím tak, aby dlouhodobě ekonomicky fungovaly. Jsem Pí-Pí-Syčák.

Vendula Karlíčková

Grafika a design

Tvořím krásné a smysluplné věci, dávám tvář vašim myšlenkám. Upravím vaše fotky, nastříhám vaše videa, moje bannery vám vyrazí dech. Vytvořím, vylepším je a vytáhnu z nich to nejlepší.

Robert Macků

Senior PPC specialista

Ať máte jakékoliv podnikatelské cíle na internetu, bez PPC reklamy to jde v dnešní době jen těžko. Jako PPC specialista se postarám o to, aby vše klapalo, jak má, a to co nejefektivněji. Zvýšit prodej, nechat si vyplnit formulář? Není problém.

Veronika Velecká

Social media & Eventy

Společně s vámi píši příběh vašeho projektu. Doprovázím vás na cestě od vašeho nápadu k úspěšné značce. Mojí specialitou jsou šokující marketingové počiny, chytlavé texty, nezapomenutelné eventy a veletržní prezentace. Povězte mi o vaší značce, já vám povím, jak z ní uděláme love brand.

Michal Florián

Online stratég

Pomáhám firmám zorientovat se v online prostředí a vypracovat vhodnou marketingovou strategii. Rád využívám netradiční kanály, a neustále vymýšlím jak posunout vaše podnikání dále.

Valentýna Ročková

Social media specialistka & video editorka

Mám dlouholeté zkušenosti na sociálních mediích především Instagramu, Facebooku a Youtube. Kromě social marketingu se zaměřuji i na video editing hlavně pro Youtube, jak na vlastním kanálu, tak pro klienty po celém světě. Jsem detailistka a z každého projektu chci vytáhnout maximum!

Kontaktujte nás

Žijte s námi