Homepage
Služby

E-mailing a automatizace

Můžete prát prádlo ručně, nebo v automatické pračce. Co si vyberete? Zaujměte nové i stávající zákazníky způsoby, které nabízí marketingová automatizace.
Kontaktujte nás
Chcete efektivnější marketing? Zkuste automatizaci a personalizaci
Můžete prát prádlo ručně nebo v automatické pračce. Co si vyberete? Zaujměte nové i stávající zákazníky způsoby, které nabízí marketingová automatizace. Chytří chatboti, e-mailing či nástroje sociálních sítích vám ušetří nejen spoustu času a energie, ale i peněz. Tohle už je lidově řečeno vyšší dívčí… a my ji ovládáme levou zadní.

Chytří chatboti

Díky kombinaci dvou nástrojů – chatbota ManyChat a e-mailingového nástroje ActiveCampaign – vám pomůžeme snadno a rychle získávat nové leady na potenciální zákazníky, proměnit je v nakupující a dlouhodobě si je udržet.

Uvolníme ruce vašim zaměstnancům, na opakující se dotazy bude odpovídat chatbot pomocí FAQ a na člověka přesměruje až komplikovanější otázky. Chatbot sám osloví nakupujícího, zeptá se ho, zda nepotřebuje poradit, a získá od něj e-mailovou adresu, kterou může využít k zasílání obchodních sdělení. Díky tomu s nakupujícím udržíte kontakt i po opuštění webových stránek.

Chytrý e-mailing

Můžete tak neustále rozšiřovat e-mailovou databázi potenciálních zákazníků, kterou využijete v chytrém e-mailingu. Ten je schopný rozlišovat mezi jednotlivými návštěvníky stránek podle toho, co na webu hledali a jak se tam chovali. Zaslané e-maily jsou pak šité na míru každému člověku. Vždyť proč byste jim nabízeli konvičku, když hledali toustovač… Pomůžeme vám nastavit mnoho různých marketingových scénářů tak, aby vedly k zisku – například zasílání opuštěného košíku

K čemu vám to bude?

Získáte nové leady
Usnadníte si získávání kontaktů na nové zákazníky.
Aktivace produktu či služby
Chytré automatizační nástroje povzbudí uživatele, aby navštívili vaši webovou stránku, a nalákají je na výhodné nabídky. Zvýšíte tak konverzní poměr svých stránek.
Efektivnější remarketing
Zprávy na Messengeru čteme všichni. Využijte toho a připomeňte se vzkazem zákazníkovi, který opustil bez nákupu vaši webovou stránku.
Ušetříte čas i peníze
Automatizační nástroje stačí jen správně nastavit a vaši zaměstnanci se mohou věnovat užitečnějším věcem než opakovaným dotazům v chatu.
Personalizace
Získáte spoustu informací o svých zákaznících, díky kterým je možné sdělení personalizovat.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram