Homepage
Služby

Webová analytika

Všichni sbírají data, ale ne všichni vědí proč. Nechceme znít drze, ale dovolte nám otázku: Skutečně víte, jak na maximum využít veškerá data, která máte?
Ozvěte se nám
„Google Analytics používáme/máme nastavené.“
Výborně. Víte ale, co přesně měří? Obraty se totiž dají počítat s poštovným i bez poštovného, s DPH nebo bez ní. Máte u informace o prodejích i náklady na jejich získání?

Dokážeme propojit a sjednotit všechny datové zdroje v reklamních kanálech, abyste měli na jednom místě komplexní přehled o výkonu vašeho webu a mohli sledovat a měřit návštěvnost i konverze vašeho webu ze všech marketingových kanálů.

Kvalitní datová analytika

Pro vaše obchodní rozhodnutí jsou nezbytná kvalitní data, která vám umožní pochopit historii a predikovat budoucnost. Můžete lépe optimalizovat nákup a skladové zásoby. Zjistíte, zda máte problémy na webu v nákupním procesu. Díky těmto informacím zefektivníte svůj byznys, vyhnete se zbytečným investicím a ztrátám zákazníků kvůli skrytým překážkám na vašem webu.

Datový audit

Zkontrolujeme a správně nastavíme měřicí nástroje. Srovnáme data o prodejích e-shopu a ERP, odlišíme B2B a B2C nákupy, dořešíme konverzi měn, zkontrolujeme nastavení DPH. Dotáhneme data o nákladech z jednotlivých reklamních systémů. Provedeme audit webu a ověříme správnost párování produktů v datové vrstvě e-shopu s reklamními systémy. Nakonec vše naservírujeme v přehledném interaktivním reportu, který máte stále k dispozici a můžete si ho kdykoli aktualizovat.

K čemu vám to bude?

Poznáte zákazníky
Zjistíte, odkud návštěvníci na web přišli, co tam dělali a zda nakoupili či kolik vás stálo jejich přivedení.
Pořádek v datech
Na jednom místě budete mít tržby i náklady v jednotném formátu, i když jsou v každém systému uvedeny různě. Snadněji je vyhodnotíte.
Zefektivníte investice
Zjistíte váhu jednotlivých reklamních kanálů, na základě toho mezi ně můžete lépe rozdělovat budget a dosahovat v rámci vašeho výkonnostního marketingu maxima.
Data-driven rozhodnutí
Získaná data vám pomůžeme interpretovat a doporučíme, jak je použít ve prospěch vašeho byznysu.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram