Homepage

Náš tým

Společně řídíme vaše projekty, dennodenně se vám staráme o kampaně. Kdo za tím vším stojí? Seznamte se.
Petr Oulehla
Majitel & CEO
Společně dáme dohromady kompletní marketingovou strategii a provedu vás její realizací. Postarám se, aby se každá vaše vložená koruna zhodnotila. Ze zkušeností s mnoha zahraničními klienty čerpám i pro domácí trh. Chcete ale expandovat do zahraničí? Vím, jak na to.
Tomáš Foltán
Obchodní ředitel
Nestřílím od boku. Společně definujeme vaše potřeby a cíle, následně navrhneme efektivní cestu k jejich dosažení. Jsem orientovaný na efektivitu, zajímají mě čísla. Důležitým měřítkem zákaznického řešení je pro mě poměr cena/výkon a návratnost investice. Mám 15 let praxi v IT, 11 let v projektovém řízení.
Anna Šanderová
PPC specialistka
Jsem srdcař s nadšením pro online marketing a kreativní řešení. Postarám se o vaše PPC reklamy a zajistím, aby se ukazovaly na správných místech těm správným lidem. Ráda rozvíjím svoje znalosti, abych se dostala na špičku ve světě onlinu.
Anna Jílková
Grafická designérka
Potřebujete ve světě reklamního smogu vystoupit z řady a zaujmout?
Zhotovím vám poutavé bannery, příspěvky na sociální sítě, loga či tiskové materiály.
Mým cílem je vytvářet moderní a funkční design.
Petra Burešová
Specialistka na automatizaci
Snažím se na věci dívat jinak. Proto i feedy, které nejsou zcela perfektní beru jako výzvu. Spolu je dotáhneme k dokonalosti, abyste s nimi ze zbožových srovnávačů (a nejen těch) vytěžili maximum.
Ludmila Pavoničová
Specialistka na automatizaci
S rostoucím konkurenčním prostředím vzrůstá potřeba vašim zákazníkům nabídnout kvalitní a relevantní obsah. Poradím vám, jaké kroky můžeme udělat, abyste získali náskok před konkurencí a byli pro své publikum co nejvíce viditelní.
Zdeňka Polčicová
PPC specialistka
Marketing mě baví, hlavně ve spojení s daty. Postarám se o to, aby vaše PPC reklamy měly dosah a přinášely výsledky. Je pro mě důležité chápat souvislosti, nebát se jít do detailů a hledat co nejlepší řešení.
Pavla Honková
PPC specialistka
Jsem marketingový fanoušek! V tomto rychle se měnícím světě se postarám o to, aby se vaše reklamy ukazovaly těm správným lidem ve správný čas. Ráda sleduji trendy a novinky v oboru, díky kterým se snažím svoje znalosti posouvat dál.
Lucie Bystrianská
PPC specialistka
Jsem marketingový nadšenec, který vám pomůže získat více zákazníků díky PPC reklamě. Na online marketingu mě baví jeho dynamika, potřeba neustálého vzdělávání a sledování trendů. Ke každému projektu přistupuji se zapálením a otevřenou myslí.
Kristýna Férová
Social media specialistka
Že sociální sítě slouží jenom k zábavě, už dávno není pravda. Díky zkušenostem nejen z marketingu, ale i z PR, pomohu vaší značce na sociálních sítích vyniknout a přivést vám nové zákazníky.
Martina Malíková
Social media team leader
Není nic staršího než včerejší trendy z online marketingu. :) Postarám se, aby vaše kampaně udržely se sociálními sítěmi krok a hlavně, aby to dávalo smysl.
Thor
Happiness manager
Jsem pes tělem i duší a miluju veverky a tenisáky. Pro ten bych skočil z okna nebo zbořil stůl. Mé hlavní úkoly jsou dva. Ráno všechny přivítat a pomáhat jim od těch zbytečně velkých obědů a svačin. Vím přesně kdo kdy jí.

Ze života Foxy

Agentura Foxy.cz s.r.o
Agentura Foxy.cz s.r.o.
Veselá 169/24
602 00 Brno
Kde nás najdete?
IČ: 06739792
DIČ: CZ06739792
Číslo účtu: 2401884475/2010
sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
chevron-downarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram