Homepage
Služby

Přímý nákup reklamy

Chcete se dostat do podvědomí vašich zákazníků? Oslovte je pomocí dalších mediálních kanálů – televize, rádia, novin či reklamních billboardů.
Ozvěte se nám
„Pravidelně investujeme do PPC reklam.”
PPC reklamou to začíná, ale zdaleka nekončí. Váš byznys potřebuje průběžně přitahovat pozornost. Placenou reklamou v Googlu v určitý okamžik oslovíte část zákazníků, kteří právě něco hledají. Připomínat byste se jim měli častěji – při sledování televize, poslechu rádia či procházce městem.

Znáte svoji cílovku?

Cílit reklamu vždy a na všechny jsou vyhozené peníze. Proto si s vámi detailně probereme, kdo jsou vaši stávající a potenciální zákazníci – a komu budou reklamy určeny. Společně vymyslíme, jak správně nastavit reklamní kampaně tak, abychom oslovili ty správné lidi a ve správnou chvíli.

Vše stavíme na datech

Reklamu naplánujeme, zrealizujeme a vyhodnotíme její výsledky. Stavíme na datech, proto si předem určíme, jaký mix kanálů a formátů bude pro vaše zákazníky optimální. Využít můžeme online média, rádio, televizi či nakoupit reklamu v tisku, který vaše cílovka čte. Možností jsou desítky a my vybereme tu správnou.

K čemu vám to bude?

Prémiové reklamní formáty
Pomůžeme vám získat přední pozice v reklamních aukcích. Dostanete se tak na reklamní plochy, které jsou přes PPC inzerci nedostupné.
Získáte objemové slevy
Mediální prostor nakupujeme pro mnoho klientů. Díky tomu vám můžeme vyjednat množstevní slevu, na kterou byste sami nedosáhli.
Oslovíte více zákazníků
Vaši zákazníci se nenachází pouze v online prostoru – v průběhu dne se pohybují v různých prostředích. Pomůžeme vám je oslovit co nejefektivněji.
Lepší zacílení
Stavíme na datech, a proto dokážeme sestavit optimální mediální mix, který efektivně osloví všechny vaše potenciální zákazníky.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram