Homepage
Služby
SEO a linkbuilding

SEO a linkbuilding

Využijte synergického efektu reklam a neplaceného vyhledávání. Jednoduše řečeno nenechte svůj web stát jen na jedné noze a nabídněte zákazníků to, co hledají. Jsme odborníci v optimalizaci stránek pro vyhledávače a poradíme vám, jak přirozeně zvýšit návštěvnost vašich webových stránek.
Kontaktujte nás
„SEO analýzu máme… už dlouho“
Už to bude nějaká doba, co jste si nechali udělat SEO analýzu? A víte, co s ní? Podíváme se na to. Algoritmy vyhledávačů i chování jejich uživatelů se v průběhu doby často mění. Uděláme vám SEO analýzu a zhodnotíme stav vašeho webu. Ukážeme vám, jak analýzu zavést do praxe. Navrhneme další konkrétní kroky, které povedou k vyšší organické návštěvnosti vašeho webu.

Analýza klíčových slov

Zjistíme, jaké fráze ve vašem oboru lidé hledají. Přidáme informace o tom, jak tato témata pokrývá konkurence a jak ji hodnotí vyhledávače. Navrhneme doplnění a úpravu struktury webu a jeho obsahu tak, aby zákazník našel to, co hledá. Tato slova a fráze použijeme i pro PPC reklamy ve vyhledávání.

Technický SEO audit webu

Potřebujeme zjistit, jak váš web hodnotí vyhledávače, jak vysoko vás řadí ve výsledcích vyhledávání. Čím výše, tím větší návštěvnost. Zjistíme, jak je web je pro vyhledávače čitelný, zda z něj získávají ty správné informace, zda je ho struktura pro vyhledávač pochopitelná. Díky tomu váš web zařadí ve výsledcích vyhledávání výše. Navrhneme úpravy technického nastavení, strukturovaných dat a jednotlivých prvků tak, abychom mu zjednodušili práci. Výsledkem je vyšší pozice ve vyhledávačích, a tím pádem více návštěvnosti.

Máme zkušenosti s migrací eshopů na novou platformu nebo jinou doménu z desítek projektů. Pomůžeme vám nastavit přesměrování domény a jednotlivých stránek tak, aby se minimalizoval negativní dopad na výkon webu v přirozených výsledcích vyhledávání.

Linkbuilding

Vyhledávače hodnotí, kdo na váš web odkazuje a jak to dělá. Čím důvěryhodnější odkaz, tím větší důraz na něj vyhledávač klade. Projdeme si vaše existující odkazy, zhodnotíme jejich váhu, navrhneme, kde můžete získat další (oborové weby, influenceři nebo recenze produktů). Dlouhodobě budujeme portfolio kvalitních zpětných odkazů a zlepšujeme tím vaši důvěryhodnost a neplacené pozice.

Práce na rozvoji obsahu webu

Chování a vyhledávací fráze lidí se vyvíjí stejně, jako se vyvíjí vaše podnikání. Pružně na ně reagujeme a aktualizujeme váš web. Pravidelně navrhujeme doplnění o texty, odkazy, rozšíření o nové podstránky nebo změnu struktury. Na základě analýzy klíčových slov současně realizujeme publikační plán, kde navrhujeme zpracování nových témat na blog nebo sociální sítě dle aktuálních trendů vyhledávání a jejich pokrytí.

K čemu vám to bude?

Co zákazníci hledají
Co když prodáváte ponožky, ale zákazníci vyhledávají fusekle? Pravděpodobně se připravujete o část tržeb. Zařídíme, aby se váš web zobrazoval na co největší množství relevantních a hledaných slov.
Klíčová slova
Z analýzy klíčových slov vybereme ta, která mají vysokou relevanci a hledanost, ale nízkou konkurenci. Zapracujeme je do textů vašeho webu a lépe vás tak zviditelníme.
Optimalizovaný web
Zařídíme pro vyhledávače srozumitelný a přehledný web. Za to získáme více neplacené návštěvnosti.
Linkbuildingová strategie
Dlouhodobé budování kvalitních zpětných odkazů zvyšuje povědomí a relevanci vašeho brandu a posouvá vás ve výsledcích vyhledávání na lepší pozice.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram