Homepage

Reference

Jak nás hodnotí klienti? Naše výsledky předvádíme i v case studies.
 • Případová studie

  iPhonarna

  Náš klient prodává iPhone, Macy, sluchátka Airpods a spoustu další elektroniky, takže se kromě desítek menších e-shopů pere o zákazníky i s největšími giganty na trhu – jako je Alza.cz nebo Mall. Slušný oříšek.
  Prohlížet referenci
 • Případová studie

  BeSpoken

  Jak lépe zjistit funkčnost vašeho webu, než si ho otestovat na samotných zákaznících? Co se totiž může líbit vám, nemusí vyhovovat jim. Uživatelské testování je oblíbenou metodou, která odhalí nedostatky a zjistí, na čem potřebujete zamakat.
  Prohlížet referenci

Řekli o nás

 • Ondřej Bacík
  Prospánek SE
  „Foxy nám pomáhá se zvedáním obratů na e-shopech už ve čtyřech zemích. Jsou otevření nápadům, sami s přichází dalšími nápady, a nebojí se velkých cílů. Doporučuji!“
 • František Klouček
  Amix Nutrition
  "Vyzkoušeli jsme několik agentur a za nás je Foxy první opravdu funkční. Fungují rychle, drží slíbené termíny, jsou proaktivní a kolikrát uhání naopak oni nás, ne my je, což beru pozitivně. A výsledky samozřejmě mají."
 • Filip Gigal
  American Academy
  "Agentura Foxy je jeden z nejspolehlivějších dodavatelů, které znám. V kontextu výkonnostních kampaní naslibují hory doly a pak dodají skvělé výsledky. Foxy si vážím jako stabilního partnera American Academy, který nese svůj podíl na strmém růstu sítě škol."
 • Filip Figala
  Anywhere Campers
  "Spolupráci s Foxy týmem si nemůžu než vynachválit. Oceňuji zejména velmi dobrou komunikaci a rychlost reakce na zadání. Za zmínku stojí také proaktivní přístup, kterého si velmi cením. S vedením PPC kampaní jsem tedy velmi spokojen."
 • Marek Vlha
  FotbalTour
  "Expanziu do Česka sme podporili spoluprácou s Foxy. Od prvého stretnutia bežalo všetko podľa dohody a v priateľskom režime. Ľudia v agentúre riadia naše budgety efektívne a kampane doťahujú do konca. Zvlášť by som vyzdvihol ich expertízu so Seznamom."

Naši klienti

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram