Homepage
Služby

Copywriting

Stejnou věc jde podat různými způsoby. K dobrému psaní ale nestačí být odborník na danou problematiku. Aby text plnil svůj účel, musí být jednoduše čitelný, přehledný a věcný. Prostě žádné kudrlinky a složitosti.
Kontaktujte nás
„Že si to napíšete sami?“
To není špatný nápad. Přece jen, vy víte o svém produktu či službách nejvíc. Aby však zákazníci četli vaše texty rádi a mělo to i pozitivní dopad na váš byznys, nechte nás je vyladit. Ukážeme vám, jak v obsahu zohlednit klíčová slova, která jsou pro váš obor relevantní. A i složité věci čtenářům vysvětlíme jednoduše

Chcete mít na webu kvalitní obsah? Nebo chcete texty, které zákazníkům otevírají peněženky?

Vidíte ten rozdíl? My ano. Psát sice umí většina z nás (a někteří i bez hrubek), ale my váš produkt popíšeme tak, aby si ho zákazník chtěl koupit. Kvalitním obsahem umíme zaujmout nejen lidi z masa a kostí, ale i internetové vyhledávače, kterým obsah naservírujeme ve strojově čitelné podobě. Tím zajistíme jejich lepší zaindexování, a tudíž více zobrazení relevantnějšímu publiku.

Jak to funguje?

Důkladně se spolu pobavíme o tom, co je tématem, kdo je vaše cílová skupina a jaký je účel sdělení. Stanovíme si optimální obsahovou a komunikační strategii, stejně tak jako tonalitu komunikace. Uděláme si rešerši tématu, najdeme relevantní zdroje, pochopíme ho. Téma následně popíšeme tak, aby bylo logicky strukturované, obsahovalo zajímavé informace pro laika i pokročilejšího čtenáře, zahrnovalo relevantní klíčová slova, bylo doplněno vhodnou grafikou a to vše s dodržením SEO zásad. Zkrátka, aby bylo čitelné pro člověka i vyhledávač. Spolu si nakonec odsouhlasíme faktickou správnost všech údajů a vyšleme texty k vašim zákazníkům.

Jaké texty pro vás můžeme vytvořit?

Každý kanál vyžaduje trochu jinou podobu textace. Rádi pro vás připravíme

Všechny texty nachystáme tak, aby ladily s vaší obsahovou strategií a brandem. Srozumitelné budou nejen pro vaše zákazníky, ale i pro vyhledávače.

K čemu vám to bude?

Budete srozumitelní
Zákazníci budou vašim textům rozumět, vracet se k nim, doporučovat je. Tím se zvyšuje váš dosah a počet potenciálních zákazníků.
Oslovíte nové zákazníky
Zajímavá témata vyhledávají lidé napříč internetem. Pokud bude váš obsah kvalitní, budou jej lidé vyhledávat a číst.
Budujete autoritu
Kvalitně zpracované články, návody, FAQ a další zvyšují vaši autoritu v oboru. Svými texty odpovídáte na otázky, které lidi zajímají. Tito lidé na vás následně odkazují, stáváte se autoritou, roste váš brand.
Zviditelníte se
Díky správnému zpracování pro roboty budou vaše stránky lépe zaindexované a vyhledávače na ně budou více odkazovat. Visibilita vašeho brandu roste stejně jako počet potenciálních zákazníků.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram