Homepage
Služby

CSS program

Google nákupy jsou pro eshopy jedním z nejefektivnějších způsobů inzerce. A díky našemu CSS programu je můžete využívat o 20 % levněji.
Ozvěte se nám
„My už ale Google Nákupy máme.”
Perfektní, jste v obraze a využíváte jeden z nejefektivnějších způsobů inzerce. Pomůžeme vám nastavit a implementovat CSS program tak, aby cena za proklik byla až o 20 % nižší. Zvýšíte tak počet zobrazení a prokliků se stejným rozpočtem. Se svým budgetem můžete nakládat mnohem efektivněji.

Jak je to možné?

Google dostal pokutu od Evropské komise za porušování antimonopolního chování, protože na stránce Nákupy zobrazoval pouze výsledky z vlastních kampaní. Proto založil Comparison Shopping Service(CSS) program, kde dovolil i jiným partnerům, aby se v této záložce zobrazovali za zvýhodněnou cenu. A my jsme jedním z nich.

Není to složité ani pracné

Přechod pod CSS program skoro nepoznáte – tedy až na výhodnější cenu za proklik. Pro zařazení do programu od vás potřebujeme pouze jeden email, nemusíte zakládat nový Google Ads ani Google Merchant Center. Jsme CSS partneři a veškerou implementaci a migraci z Google Nákupních kampaní zařídíme.

K čemu vám to bude?

Ušetříte čas i peníze
Zapojením do CSS programu ušetříte až 20 % ceny za proklik v Google Nákupech, a tak můžete se svým budgetem lépe pracovat.
Zlepšíte návratnost investic
Ušetřené peníze můžete opět investovat. Zvýšíte tak efektivitu kampaní, dosah reklam a získáte více prokliků na váš web.
Uvolníte si ruce
Za registraci nic neplatíte a vše potřebné pro zapojení do CSS programu vyřídíme sami. Za provoz platíte drobný měsíční poplatek, který se nemění s výší investice.
Chráněná data
Pro využívání CSS programu nepotřebujeme přístupy do vašeho reklamního účtu. Nepřistupujeme tedy k datům o vašich kampaních ani je nijak nemodifikujeme.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram