Homepage
Služby

Sociální sítě

77 % české internetové populace tráví na sociálních sítích skoro 2 a půl hodiny denně. Buďte tam s nimi – zaujměte je a proměňte ve své zákazníky!
Kontaktujte nás
„Facebook si spravujeme sami…“
Asi víte, že spravování sociálních sítí je pracné a náročné na čas. Čas, který byste mohli věnovat svému byznysu efektivnějším způsobem. Zvětšuje se vám publikum? Kolik vám vydělávají výkonnostní kampaně? Baví vámi publikovaný obsah vaši cílovou skupinu? Sociální sítě spravujeme léta, sledujeme nové trendy, nástroje i změny v jejich algoritmech a víme, jak reklamu optimálně nastavit. Naše zkušenosti pro různé klienty dokážeme zužitkovat tak, abyste i vy vytěžili ze sociálních sítí maximum.

Tvorba obsahu

Sociální sítě jsou další výkladní skříní vaší firmy. Pochlubte se svými úspěchy, budujte svou značku, komunikujte svou přidanou hodnotu. Bavte, vzdělávejte, informujte o novinkách. My to zařídíme za vás ať už textem, graficky, nebo videem.

Reklamní kampaně

Ukažte uživatelům sociálních sítí banner nebo video s vašimi produkty nebo službami. Sociální sítě mají hodně dat o svých uživatelích, díky tomu můžeme cílit mnohem detailněji než na jiných reklamních platformách.

Community management

Reagoval někdo na vaši reklamu? Pozvěte ho ke sledování vaší stránky. Moderujte komunikaci s vašimi zákazníky, pořádejte soutěže, odpovídejte na jejich zprávy. Je to časově náročné a složité? Pomůžeme vám s tím.

Jak to bude probíhat

Společně vymyslíme obsahový plán a reklamní strategii. Nastavíme efektivní reklamní kampaně, budeme spravovat vaše sociální sítě a zastaneme i komunikaci s vašimi fanoušky. Ušetříte tak spoustu času.

K čemu vám to bude?

Získáte nové zákazníky
Pomocí placené reklamy na Facebooku, Instagramu či dalších sociálních sítích můžete perfektně oslovit lidi, kteří vás ještě neznají. A přesvědčit je.
Uvedení nového produktu
Vymysleli jste novinku a nikdo o ní neví? Placená propagace na sociálních sítích je skvělým způsobem, jak to změnit.
Budování komunity
Budujete komunitu lidí, které zajímá vaše téma. Můžete je informovat o novinkách, akcích a trendech. Získáte tak loajální fanoušky, kteří se k vám budou rádi vracet pro radu nebo nákup.
Brandbuilding
Tvorbou kvalitního obsahu a jeho konstantní komunikací vybudujete povědomí o tom, že jste autorita v oboru.
Placené kampaně
Dělejte akviziční, remarketingové nebo retenční kampaně pro zviditelnění vašich produktů či služeb.
Tvorba publika
Udělejte si publikum z vašich současných zákazníků a vytvořte nové pro akvizici, které jim bude nejpodobnější (Lookalikes).

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram