Homepage
Služby

Pay Per Click (PPC) Reklamy

Bez reklamy na Google nebo Seznamu se dnes neobejde téměř nikdo. Inzerenti platí za proklik (cpc) nebo zobrazení reklamy (ppv). Pomůžeme vám tyto reklamy nastavit, spravovat a mít perfektní kontrolu nad rozpočtem.
Ozvěte se nám
„Chceme být na Google na prvním místě.“
Umíme to zařídit. Největší výhodou správně nastavené PPC reklamy je, že na váš web přivede rychle přesně ty osoby, které váš produkt či služby už hledají. Nastavíme vám reklamy napříč systémy Google Ads, Sklik (Seznam) a Facebook Ads. Pokud chcete expandovat i na zahraniční trhy, umíme i Yandex, Microsoft Advertising a další.

PPC ve vyhledávání

Když váš zákazník zadá do vyhledávače pro vás relevantní klíčové slovo, zobrazíte se v placených výsledcích vyhledávání na prémiových pozicích. Jakmile klikne na vaši reklamu, zaplatíte za to. Naší prací je zajistit maximum zobrazení vašich reklam na relevantní vyhledávací fráze s co nejmenší investicí. Platíte pak pouze za skutečně relevantní návštěvnost.

PPC v obsahové síti

Umíme na vaše zákazníky zacílit podle toho, jak a na jakých webech se pohybují. V rámci obsahové sítě (například zpravodajské portály, YouTube, Facebook, Instagram a celá řada dalších webů) můžeme těmto návštěvníkům ukazovat reklamu v podobě textu, bannerové reklamy nebo videa. Obsahovou síť využíváme v rámci dynamického remarketingu a retargetingu i k oslovení zákazníků, kteří váš web již v minulosti navštívili, abychom se jim v ten správný moment připomenuli.

PPC v nákupních kampaních

Ukažte váš produkt včetně ceny, fotky a doplňujících informací tomu, kdo jej zrovna hledá v Google Nákupech nebo na Seznamu. Už v tomto prvním momentu ho můžete zaujmout a přimět k nákupu. Díky našemu CSS programu objevme.cz může být vaše inzerce navíc až o 20 % levnější.

K čemu vám to bude?

Přesné zacílení
Reklamu ukážete lidem, kteří váš produkt nebo službu hledají. Zobrazení můžete omezit dle pohlaví, věku, polohy nebo i zájmů uživatele.
Flexibilita
Kampaň můžete průběžně upravovat, každodenně měnit rozpočty či mimo sezonu zcela zastavit.
Měřitelnost
Snadno zjistíte, kolik vás stojí jeden zákazník nebo jaký máte obrat díky reklamě.
Připomínka návštěvy
Znovu oslovíme návštěvníky vašeho webu. Na jejich oblíbené stránce jim zobrazíme remarketingový banner produktu nebo služby, kterou si u vás prohlíželi.

Kontaktujte nás

  Agentura Foxy.cz s.r.o
  Agentura Foxy.cz s.r.o.
  Veselá 169/24
  602 00 Brno
  Kde nás najdete?
  IČ: 06739792
  DIČ: CZ06739792
  Číslo účtu: 2401884475/2010
  sp.zn. C 104000 vedená u Krajského soudu v Brně
  arrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram