Marketingová automatizace

Můžete prát prádlo ručně, nebo v automatické pračce. Co si vyberete? Zaujměte nové i stávající zákazníky způsoby, které nabízí marketingová automatizace.

Chcete efektivnější marketing? Zkuste automatizaci a personalizaci

Můžete prát prádlo ručně, nebo v automatické pračce. Co si vyberete? Zaujměte nové i stávající zákazníky způsoby, které nabízí marketingová automatizace. Chytří chatboti, e-mailing či nástroje sociálních sítích vám ušetří nejen spoustu času a energie, ale i peněz. Tohle už je lidově řečeno vyšší dívčí… a my ji ovládáme levou zadní.

Chytří chatboti a chytrý e-mailing

Díky kombinaci dvou nástrojů – chatbota ManyChat a e-mailingového nástroje ActiveCampaign – vám pomůžeme snadno a rychle získávat nové leady na potenciální zákazníky, proměnit je v nakupující a dlouhodobě si je udržet.

Uvolníme ruce vašim zaměstnancům, na opakující se dotazy bude odpovídat chatbot pomocí FAQ a na člověka přesměruje až komplikovanější otázky. Chatbot sám osloví nakupujícího, zeptá se ho, zda nepotřebuje poradit, a získá od něj e-mailovou adresu, kterou může využít k zasílání obchodních sdělení. Díky tomu s nakupujícím udržíte kontakt i po opuštění webových stránek.

Můžete tak neustále rozšiřovat e-mailovou databázi potenciálních zákazníků, kterou využijete v chytrém e-mailingu. Ten je schopný rozlišovat mezi jednotlivými návštěvníky stránek podle toho, co na webu hledali a jak se tam chovali. Zaslané e-maily jsou pak šité na míru každému člověku. Vždyť proč byste jim nabízeli konvičku, když hledali toustovač… Pomůžeme vám nastavit mnoho různých marketingových scénářů tak, aby vedly k zisku – například zasílání zapomenutého košíku

K čemu vám to bude?

Získáte nové leady

Usnadníte si získávání kontaktů na nové zákazníky. Aktivace produktu či služby

Chytré automatizační nástroje povzbudí uživatele, aby navštívili vaši webovou stránku, a nalákají je na výhodné nabídky. Zvýšíte tak konverzní poměr svých stránek.

Efektivnější remarketing

Zprávy na Messengeru čteme všichni. Využijte toho a připomeňte se vzkazem zákazníkovi, který opustil bez nákupu vaši webovou stránku.

Ušetříte čas i peníze

Automatizační nástroje stačí jen správně nastavit a vaši zaměstnanci se mohou věnovat užitečnějším věcem než opakovaným dotazům v chatu.

Personalizace

Získáte spoustu informací o svých zákaznících, díky kterým je možné sdělení personalizovat.

Chcete získat více zákazníků díky marketingové automatizaci? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram