PPC Reklamy

Dnes se bez PPC neobejde téměř žádný obor podnikání. Jak název napovídá (Pay Per Click), za reklamu platíte až v okamžiku prokliknutí.

Chcete ve vyhledávačích obsazovat přední příčky?

… a zobrazovat se relevantním uživatelům? Umíme to zařídit. Největší výhodou správně nastavené PPC reklamy je, že na váš web přivede rychle přesně ty osoby, které váš produkt či služby už hledají. Nebo je pravděpodobně mohou zajímat. Prostě ty, kteří se nakonec stanou vašimi zákazníky.

Nastavíme vám PPC reklamy napříč systémy Google Ads, Sklik (Seznam) a Facebook Ads. Pokud chcete expandovat i na zahraniční trhy, umíme i Yandex, Microsoft Advertising a další.

V čem jsou výhody PPC kampaně?

Sledováním konverzí velmi jednoduše zjistíte, zda se kampani daří. Rychle si spočítáte návratnost investice do PPC reklamy.

K čemu vám to bude?

Přesné zacílení

Svou reklamu můžete zobrazovat na konkrétní vyhledávací dotazy lidem, kteří váš produkt nebo stránky právě hledají. Cílit ale můžete i podle pohlaví nebo regionu, zařízení, na kterém se reklama nachází, nebo webu, na kterém se zobrazí.

Flexibilita

Kampaň je možné průběžně upravovat, měnit či zcela zastavit.
Měřitelnost

Sledováním konverzí velmi jednoduše zjistíte, zda se kampani daří. Rychle si spočítáte návratnost investice do PPC reklamy.


Nižší cena

Ve srovnání s tradičními marketingovými metodami bývá PPC reklama levnější.Expanze do zahraničí

Analýzu klíčových slov i PPC kampaň umíme udělat v několika jazykových verzích. Kampaně jsme nastavovali pro téměř všechny země s výjimkou subsaharské Afriky a Číny.

PPC audit

Máte už PPC reklamu? Ale nejste si jistí, že vám vydělává opravdu maximum? Mrkneme na to. PPC reklama není jen o prvotním nastavení. Musí se průběžně optimalizovat, aby reagovala na sezónní změny trhu a aktuální požadavky vašich zákazníků.

Chcete mít více zákazníků? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram