SEO 
a linkbuilding

Využijte synergického efektu reklam a neplaceného vyhledávání, jednoduše řečeno nenechte svůj web stát jen na jedné noze.

Pomozte svým zákazníkům, aby vás našli

Buďte pro lidi i vyhledávače přitažliví. Vyladíme vaše webové stránky tak, abyste se šikovně zobrazovali v organickém vyhledávání na Googlu a Seznamu. Využijte synergického efektu reklam a neplaceného vyhledávání, jednoduše řečeno nenechte svůj web stát jen na jedné noze. Z dlouhodobého hlediska je optimalizace pro vyhledávače zdaleka nejlevnějším kanálem.

Stojí váš web na solidních základech?

Nejste si jistí? Proto začneme důkladnou technickou analýzou, která ukáže slabiny vašeho webu. Zjistíme, zda technické řešení webu neháže vyhledávačům a lidem klacky pod nohy. Navrhneme konkrétní kroky, jak to vylepšit.

Uvidíte, kolik návštěv vám chodí z organického vyhledávání, jak je na tom konkurence a kam se můžete posunout. Zvýšíme viditelnost vašich stránek díky linkbuildingu, který zásadně ovlivňuje popularitu vašich stránek.

Pomůžeme vám také dlouhodobě vytvářet obsah, který pak lidé i najdou. Dostanete tak na svůj web více zákazníků.

K čemu vám to bude?

Co zákazníci hledají

Co když prodáváte ponožky, ale zákazníci vyhledávají fusekle? A připravujete se tím o značnou část tržeb? Zařídíme, aby se vaše stránky zobrazovaly na co největší množství relevantních a hledaných slov.

Kvalita klíčových slov

Z analýzy klíčových slov dokážeme vyzobnout ta, která mají vysokou relevanci, ale nízkou konkurenci. Přidáme je na váš web a lépe vás tak zviditelníme.

Optimalizace webu

Upravíme jeho strukturu i obsahovou část. V případě potřeby vytvoříme nové vstupní stránky pro důležitá klíčová slova.

Optimalizace PPC

Kvalitní analýza klíčových slov vám umožní lépe nastavit i PPC reklamy a připravit kvalitnější vstupní stránky. Za stejné množství peněz získáte mnohem víc prokliků.

Linkbuildingová strategie

budování zpětných odkazů zvyšuje povědomí o vašem brandu a posouvá vás na lepší pozice.

„SEO analýzu máme… už dlouho“

Už to bude nějaká doba, co jste si nechali udělat SEO analýzu? A víte co s ní? Mrkneme na to. Algoritmy vyhledávačů i chování jejich uživatelů se v průběhu doby často mění. Uděláme vám SEO analýzu a zhodnotíme aktuálnost vašeho webu. Ukážeme vám, jak analýzu zavést do praxe – navrhneme další konkrétní kroky, které povedou k vyšší organické návštěvnosti vašeho webu.

Chcete mít více zákazníků? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram