Reklamy na sociálních sítích

77 % české internetové populace tráví na sociálních sítích skoro 2 a půl hodiny denně. Buďte tam s nimi – zaujměte je a proměňte ve své zákazníky!

Chcete být svým zákazníkům denně na očích?

77 % české internetové populace tráví na sociálních sítích skoro 2 a půl hodiny denně. Buďte tam s nimi – zaujměte je a proměňte ve své zákazníky! Vyznáme se v pokročilé výkonnostní reklamě na Facebooku, Instagramu, LinkedInu i YouTube. A umíme vám vytvořit i zajímavý obsah.

Nevyhazujte svoje peníze

Máte už skvělé fotky i texty? Tak si je nenechávejte pro sebe. Byla by škoda, aby vás vidělo jen pár procent fanoušků, na které dosáhnete neplaceně. Nevyhazujte peníze z okna kliknutím na tlačítko „propagovat příspěvek“. Jde to lépe. Každou korunu a minutu, kterou investujete do tvorby obsahu pro sociální sítě, dokážeme několikanásobně zhodnotit.

Zjistíme, zda má pro vás reklama na sociálních sítích opravdu smysl. Musíme váš byznys trochu poznat a pochopit, o co vám jde – zvýšit tržby? Budovat povědomí o brandu? Prodat konkrétní produkty? Oslovit nové zákazníky? Připomenout se těm stálým?

Společně vymyslíme obsahový plán a reklamní strategii. Nastavíme efektivní reklamní kampaně, budeme spravovat vaše socky a zastaneme i komunikaci s vašimi fanoušky. Ušetříte tak spoustu času

K čemu vám to bude?

Získáte nové zákazníky

Pomocí reklamy na sociálních sítích můžete perfektně oslovit lidi, kteří vás ještě neznají. A přesvědčit je.

Aktivace produktu či služby

Vymysleli jste novinku a nikdo o ní neví? Sociální sítě jsou skvělý způsob, jak to změnit.

Kontakt s fanoušky

Díky sociálním sítím poznáte své zákazníky a dokážete se jim lépe prodat. Jednoduše s nimi můžete komunikovat a pružně reagovat na jejich potřeby.

Brandbuilding

Budujte brand chytře. Svou firmu můžete představit novým uživatelům a průběžně jim ukazovat, co máte nového. Dostaňte se do jejich podvědomí a zvyšte šanci opakovaných objednávek

Akviziční, remarketingové i retenční kampaně

Už víte, že sociální sítě jsou perfektní pro oslovení zákazníků. Ať už těch potenciálních nebo stávajících.

Vyhodnotitelnost

Efektivitu kampaní dokážeme vyhodnotit a doporučit kroky vedoucí k jejich zlepšení.

„Facebook si spravujeme sami…“

Asi vidíte, že správa sociálních sítí žere čas. Hodně času, který byste možná mohli věnovat svému byznysu efektivnějším způsobem. A kolik vám vydělávají výkonnostní kampaně? Reklamám na sociálních sítích se věnujeme několik let. Sledujeme nové trendy, nástroje i změny v jejich algoritmech. Naše zkušenosti s kampaněmi pro různé klienty dokážeme zužitkovat tak, abyste i vy utržili ze sociálních sítí maximum.

Chcete mít více zákazníků? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram