Tvorba
Marketingových
strategií

Cílem správně nastavené marketingové strategie nejsou jen originální reklamy a kampaně. Cílem správné strategie je vyšší zisk. Větší podíl na trhu. Dobré jméno vaší firmy

Chcete být vidět? Mít originální reklamy? Být prostě lovebrand oboru?

Chápeme. Ale cílem správně nastavené marketingové strategie nejsou jen originální reklamy a kampaně. Cílem správné strategie je vyšší zisk. Větší podíl na trhu. Dobré jméno vaší firmy. A třeba i schopnost expandovat do zahraničí. Online či offline komunikace je pouze prostředkem.

Navrhneme vám marketingovou strategii, která bude mít hmatatelné obchodní výsledky.

S našimi klienty nejedeme podle univerzálních šablon. Potřebujeme je co nejlépe poznat a pochopit. Jedině tak dokážeme jejich firmu správně nasměrovat. V ideálním případě začneme společným workshopem, na kterém projdeme vaše obchodní plány. Zjistíme, jaká je vaše aktuální pozice na trhu, a určíme si, čeho chcete dosáhnout.

Vyšší zisk? Větší obraty? Expanze do zahraničí?

Ta správná marketingová strategie je podobná byznysovému plánu. Nebudeme vás vodit za nos. Ne každá firma musí využívat všechny reklamní kanály stejnou měrou. Pomůžeme vám vybrat ty, které budou dávat největší smysl. Správně nastavená marketingová strategie vám dokáže zvýšit tržby nejen nárazově, ale i v dlouhodobém horizontu.

Tvorba marketingové strategie

Začneme společným workshopem


> Uděláme SWOT analýzu vaší firmy

> Podíváme se na zoubky vaší konkurenci.

> Prozkoumáme, kdo jsou vaši zákazníci.

Zaměříme se na vaše produkty a služby.

Provedeme marketingový audit vaší firmy.

> Stanovíme si marketingové cíle.

> Určíme vhodné taktiky pro dosažení cílů.

Co bude dál?

Samozřejmě že excelentní marketingovou strategií na papíře to nekončí. Pomůžeme vám ji uvést do praxe – krok po kroku, abyste přesně věděli, co dělat.

Reklamní kanály

Vybereme vhodné reklamní kanály – zbožové srovnávače, PPC, reklamy na sociálních sítích.

SEO úpravy

Pomůžeme vám ke správnímu nastavení SEO.

Návrh investic

Společně rozhodneme, kolik do reklam investovat, aby se vám to vrátilo.

Chcete nastavit marketingovou strategii? Ozvěte se nám

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram